Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mirrorma/alivelife.net/www/forum/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mirrorma/alivelife.net/www/forum/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mirrorma/alivelife.net/www/forum/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mirrorma/alivelife.net/www/forum/includes/bbcode.php on line 112

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3824: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3826: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3827: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3828: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
alivelife.net • Просмотр темы - USA

USA

Поделитесь здесь вашими впечатлениями о других странах, расскажите о них что-нибудь интересное

Модератор: I_Risha

USA

Сообщение 2special » 31 янв 2011, 20:19

Всеммм приветт! Начну с того что очень скучаю за всеми...
Америка на данный момент для меня как армия через которую мне надо пройти и повзрослеть! pooh_go
На расстоянии я понял что такое поддержка семьи и понял что наша семья САМАЯ ЛУЧШАЯ! Сейчас я в процессе документов, посмотрим что с етого выйдет но я настроен позитивно. Побывал в Нью-Йорке, Филадельфии и есче в многих городках...
Изображение
со временем буду писать больше в теме. ЗАДАВАЙТЕ ВОПРОСЫ!!!
2special
Осматривающийся

Re: USA

Сообщение keta » 31 янв 2011, 22:38

2special писал(а):и понял что наша семья САМАЯ ЛУЧШАЯ!

да, таких, как мы больше просто нет!!! friends

Мы тоже за тобой очень скучаем! friends

Побывал в Нью-Йорке, Филадельфии и есче в многих городках...

выкладывай фотки и рассказывай, что в тех городах интересного, что тебе понравилось, что нет, что бросилось в глаза... write Пиши обо всем и побольше Vala_09
Я нарисую мир таким, каким люблю! whistle3
keta
админ

Сообщение lilimayuk » 01 фев 2011, 10:13

Я всегда любила свободу, даже во времена СССР. Вот для меня лично Америка интересна именно этим. Так ли это, Бодя? В чем ты чувствуешь себя свободным человеком? В работе, в общении с людьми, в отдыхе? Что тебе не нравится у НИХ? Вопросов масса. Давай будем спрашивать по мере поступления ответов. Желательно с примерами. Хочу понять, а может, и полюбить(громко сказано! good2 ) то, чем живешь ты. И, конечно же, буду рада ( и не только я!) снимкам и рассказам об интересных местах, различных заведениях. Жду. Целую-обнимаю!!! coffee
Только среди своих сердце отдыхает Изображение
lilimayuk
Супер-Мама-Турист

Сообщение Юрок » 01 фев 2011, 10:21

Здарова ПАРНИ!!!
Хорошо выглядите на фото, в армии я думаю вид был бы похуже!!!
Ждем от тебя захватывающих репортажей о "ИХ" жизни.
Юрок
ИМПЕРАТОР

Сообщение babyshka Lida » 20 мар 2011, 23:45

eda4 lager2 Soldat! Vsio o·key! good2 U eto todze sbydetsya v Ykraine let 4erez 5. Dvadzdu babyshka Lida
babyshka Lida
Читатель

Сообщение keta » 30 окт 2012, 10:59

Стянула на страничке девушки брата.
Это сейчас в Нью-Йорке :o :o

Изображение

Изображение

Акула на улице :o
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
keta
админ

Сообщение Лесюня » 01 янв 2015, 22:53

Америка – інший світ. Тут інші люди, інша культура, інший рівень життя.
Це так - передмова. :)

Буду періодично писати про місця, які встигли відвідати, про щось нове, цікаве та примітне. Писати не дуже люблю і не дуже вмію, натхнення буває під настрій, тому прошу вибачення. Хочу просто, так би мовити, ділитися враженнями)))
Последний раз редактировалось Лесюня 01 янв 2015, 22:56, всего редактировалось 2 раз(а).
Лесюня
V.I.P.-Отличница

Сообщение Лесюня » 01 янв 2015, 22:54

Філадельфія. Дзвін Свободи. Зала Незалежності.

Після першого перегляду фільму з Ніколасом Кейджем «Скарби нації» (взагалі обожнюю фільми на кшталт цього: пригоди, історія, загадки) дуже хотіла особисто побачити Дзвін Свободи та Залу Незалежності в Америці, тоді ще не знала, де сама вони знаходяться. А коли взнала, що вони у Філадельфії, найісторичнішому місті Америки, дуже зраділа, адже саме туди й планували їхати)))

Індепенденс-Хол (Зала Незалежності, Independence Hall), де в 1776 році була прийнята декларація незалежності, у 1787 році — Конституція США.
• Поруч із 2-поверховим із дзвіницею будинком «Зала незалежності» у спеціальному павільйоні знаходиться Дзвін Свободи (Liberty Bell) — символ незалежності США, бій якого 8 липня 1776 року сигналізував про оголошення декларації про незалежність США, прийняту 4 липня 1776 року.

(з Вікіпедії)
Последний раз редактировалось Лесюня 01 янв 2015, 23:36, всего редактировалось 4 раз(а).
Лесюня
V.I.P.-Отличница

Сообщение Лесюня » 01 янв 2015, 23:11

Дзвін Свободи — дзвін, що знаходиться у Філадельфії, США, і є головним символом американської історії боротьби за незалежність від Великобританії. Він був відлитий у Лондоні у 1752 р. Відлитий для розміщення в будинку Законодавчих зборів штату Пенсільванія (тепер - Індепенденс-Хол). Дзвін дзвонив, скликаючи жителів Філадельфії на оголошення Декларації незалежності Другим Континентальним конгресом 8 липня 1776. Офіційно дзвін іменувався "Дзвоном свободи" з 1837 року, коли він став символом руху аболіціоністів.Тріщина на дзвоні з'явилася в 1846 році, після того як він дзвонив кілька годин на день народження Джорджа Вашингтона.
У 1976 році, у переддень двохсотлітнього ювілею незалежності, дзвін було остаточно знято зі свого постійного місця на вежі Зали незалежності і в наш час знаходиться у спеціально збудованому павільйоні неподалік від Зали. У дзвін, як і раніше дзвонять (дуже обережно) у День незалежності.

(з Вікіпедії)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Вид з вікна павільйону, де зараз знаходиться Дзвін, на Індепенденс-хол
Изображение

Дізналися, де саме придбати квитки в Індепенденс-Хол, пішли купувати, а там Сталлоне))
Изображение
До речі, квитки безкоштовні, але на певну годину, тому що там постійно проводять безкоштовні екскурсії, щоб усі бажаючі могли дізнатися факти здобуття Америкою своєї Незалежності. У нас в запасі було ще хвилин 20, побігли доплатили паркомату за паркову й – на екскурсію!
Последний раз редактировалось Лесюня 01 янв 2015, 23:38, всего редактировалось 2 раз(а).
Лесюня
V.I.P.-Отличница

Сообщение Лесюня » 01 янв 2015, 23:27

Індепенденс-хол — будівля на площі Незалежності у Філадельфії, штат Пенсильванія, США, відома як місце, в якому обговорювали, узгоджували та підписали у 1776 році Декларацію Незалежності; місце підписання Конституції США. З 1775 року до 1783 року будівля використовувалась як місце зібрання Другого Континентельного Конгресу. У наш час будівля є частиною історичного парку США, занесена ЮНЕСКО до списку об’єктів Всесвітньої спадщини.
(з Вікіпедії)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Все збережено в тому вигляді, в якому було за тих часів!
Изображение

Ще одна зала, саме в ній підписали Декларацію Незалежності
Изображение

Наш незрівнянний екскурсовод (на фото чомусь як восковий). Багато розповідав, жартував, хоча я розуміла, мабуть, лише третину.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

У фільмі «Скарби Нації»герої не зважили на цю огорожу й побігли наверх, цікаво, що було б, якби так зробила я))
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Лесюня
V.I.P.-Отличница

Сообщение keta » 03 янв 2015, 20:16

Лесюня писал(а):Буду періодично писати про місця, які встигли відвідати, про щось нове, цікаве та примітне. Писати не дуже люблю і не дуже вмію, натхнення буває під настрій, тому прошу вибачення. Хочу просто, так би мовити, ділитися враженнями)))

ооо, клас, дякую, буду читати із задоволенням Vala_09

Америка – інший світ. Тут інші люди, інша культура, інший рівень життя.

навіть не уявляю. Для мене це як вигидана країна, яку можна побачити тільки у кіно :D

В мене часто виникають запитання, але забуваю спитати та й самі питання забуваю :D ... Буду їх писати тут, може відповіді будуть цікаві ще комусь :)

Чи багато моб.операторів? Яка вартісь?
Чи справді скрізь шаровий вай-фай? :D
Чи замовляли ви щось по інету? Чи є відмінності з нашими подібними покупками?

Лесюня писал(а):«Скарби нації»

качаю. Нарешті :D

Лесюня писал(а):Наш незрівнянний екскурсовод (на фото чомусь як восковий). Багато розповідав, жартував, хоча я розуміла, мабуть, лише третину.

як би ти тоді не сказала, що він живий, я б не здогадалась lol2

Давай ще фотки Vala_09
Ялиночки у вас там шикааарні l_santa
keta
админ

Сообщение Лесюня » 03 янв 2015, 21:38

keta писал(а):Чи багато моб.операторів? Яка вартісь?
Чи справді скрізь шаровий вай-фай? :D
Чи замовляли ви щось по інету? Чи є відмінності з нашими подібними покупками?

З приводу мобільнихих операторів, то тих, що знайшли ми, коли вибирали собі, то штук п'ять є. Підключення коштувало 63$ з податком. Щомісячний платіж 35$+3,80$ (податок), це безлімітні дзвінки по США, смс та ммс, 1,5 ГБ інтернету.

Шарового вай-фаю так, щоб скрізь, не помічала, але мені й не потрібно, бо є свій мобільний інтернет.

Замовляли з Amazon.com та ebay.com автокрісло Recaro, планшет Apple, телефон Apple першої моделі, обкладинку для планшету. Задоволені і якістю і ціною good2 Але дико було, адже щодо доставки пишуть орієнтовну дату на сайті, але коли вже безпосередньо до дверей - то не попереджають, а просто залишають на веранді або, якщо посилка невелика, залишають на порозі між дверима (у нас двоє дверей, як у фільмах: перші скляні, другі дерев'яні). Всі листи також там залишають, а їх дуже багато, пошта тут розвинена, також багато реклами. Але, наскільки мені розповідали, доставка залежить і від оператора, і від ціни. Наприклад, крісло нам залишили на веранді, планшет в руки (але ми були вдома, якби не були, мабуть, залишили б адресу, куди під'їхати забрати, хоча не факт)), решта - між дверима. Сьогодні приїхала обкладинка на планшет, то, незважаючи на те, що ми були вдома, залишили на порозі. Мені спершу було трошки стрьомно, коли хтось відкриває двері, щось там шуршить і йде собі, потім звикла girl_crazy

keta писал(а):
Лесюня писал(а):Наш незрівнянний екскурсовод (на фото чомусь як восковий). Багато розповідав, жартував, хоча я розуміла, мабуть, лише третину.

як би ти тоді не сказала, що він живий, я б не здогадалась lol2

:D

keta писал(а):Давай ще фотки Vala_09
Ялиночки у вас там шикааарні l_santa

Ялинки суперові, пухнасті та пахучі)) Але після Різдва 25 грудня дуже складно знайти ялинку та новорічні прикраси, адже для американців свято насамперед - це Різдво, а Новий Рік вже не так святкується. Ми ледве знайшли ялинку та прикраси :) Нам пощастило, забрали останню з трьох ялинок на ярмарку (хоча він був закритий вже, але добрий чоловічок, який працював там поруч, побачивши нас, коли ми шукали ялинку, дав контакти власника))), іграшки ледве підібрали з тих залишків, що були в магазині. Єдиний плюс - все обійшлося зі знажкою в 50 % girl_crazy

Наша новорічна красуня
Изображение
Лесюня
V.I.P.-Отличница

Сообщение Venefica » 04 янв 2015, 11:55

Ой, Лесь. Так цікаво) Чекаю ще розповідей з перших вуст)))))) Фотки як з кіно t67030 Ваш екскурсовод для мене теж був манекеном, поки не прочитала до фотки надпис))))))) :D
Я десь прогавила мабуть, а що вас спонукало поїхати до Америки?
Мне осень подарила крылья жизни:
Ромашка - 01.11.2009
Пашка - 11.09.2013
Venefica
Старейшина

Сообщение DjiD » 04 янв 2015, 16:35

Лесюня, дійсно цікаво. Пиши :)
У нас друзі у 2012 поїхали до Штатів. Зараз живуть у Каліфорнії.
У тебе ж там брат. Чи не так? Він живе поруч? Як Ромі, Тімуру на новому місці? Ви знімаєте будинок чи квартиру?
Левенятко-Іллюша ощасливив батьків 04.08.2007
Сонечко-Олечка світить нам з 16.07.2013
День за днем у фото (проект 365)
DjiD
Старейшина

Сообщение DjiD » 04 янв 2015, 16:39

Лесюня писал(а):Цікаво, бо для мене американська кухня - це насамперед фаст фуд, якого тут дуууже багато, на кожному кроці.

Подруга казала, що для неї було так само спочатку. Але потім вона знайшла ринки, знайшла багато сирів, чудового вина та із задоволенням продовжує готувати там.
Левенятко-Іллюша ощасливив батьків 04.08.2007
Сонечко-Олечка світить нам з 16.07.2013
День за днем у фото (проект 365)
DjiD
Старейшина

След.

Вернуться в Заграница