Зимовий похід в травні (Частина 2) PDF Печать E-mail
Оценка пользователей: / 9
ПлохоОтлично 
Добавил(а) Макс   

Початок тут

 

Смачно повечерявши, розійшлися по палаткам тільки з однією думкою…Хоч би не замерзнути {#emotions_dlg.laughing}

 

 

О п’ятій ранку, наша палатка проснулася від доволі великої кількості випитого чаю звечора. І по черзі ходили в «самоволку». Але ж це не головне. Головне, що вийшовши із палатки на -8..-10 градусному морозі відкривалася така краса на Чорногорський хребет. Це давало надію, що день буде хороший.

А насправді, о восьмій вже була така завірюха, ніби на полюсі.

 

Воду, взагалі прийшлося добувати з сокирою.

 

Мороз і вітер були не гірші, ніж справжньою зимою. На палатці навіть від нашого дихання утворились «сосульки» {#emotions_dlg.smile}

 

Вирішили приготувати швидкий сніданок. Їжі було мало,вовки за ніч з’їли, а товариш «піонер-вожатий» сказав, що він у нас тут головний і спочатку наїдається сам, а тоді кожен по самому. {#emotions_dlg.laughing}

 

Але ми не здавалалися. Ні терору! Корочше. Замочили бригадира!{#emotions_dlg.laughing}

 

 

З чистою совістю і виконаним обов’язком перед державою, зробили фото на згадку. Як бачите, вже без Юрика! Сніг йому пухом! {#emotions_dlg.laughing}

 

 

Насправді, жарти жартами, а йти по хребту було б справжнім безглуздям. Мело дуже сильно, видимість метрів з 20 не більше. Мусіли повертатись назад. Добре хоч вказівники були.

 

Снігу іноді було по пояс. Сильний вітер і завірюха заважали йти, але по переду нас чекала, напевно найприємніша мить походу – спуск з гірки. Приїхали… {#emotions_dlg.smile}

 

Достатньо тільки глянути на наші обличчя після спуску. Снігу наїлися до самої зими {#emotions_dlg.laughing}

 

Парадоксально, але відразу після спуску стало дуже жарко. Хоч різниця по висоті якихось метрів 80-100, але знизу якщо був не плюс, то гарний 0 по Цельсію точно.

Спустившись донизу, відразу зупинилися на непоганому місці для стоянки. Мама-Люда, як турист-ветеран взялася за доставку води.

 

А от води смачнішої, ніж в Карпатах немає ніде. Ну принаймні в Україні.

 

Першою справою, після спуску було запалити вогнище. Довірили це «камандіру». Довгенько розпалював, вже було носки в діло не пішли, але все ж успішно {#emotions_dlg.laughing}

 

Тепер була можливість відігрітися, посушитись і попити гарячого чайку, хоч не з першоцвіту, але і то добре. Ліля довго не хотіла пити, а потім зажмурилася і … {#emotions_dlg.laughing}.

 

 

Чи то від нудьги, чи не достатку жінок в колективі, чоловіча частина вирішила зліпити, як то кажуть, бабу самим {#emotions_dlg.laughing}.

 

Не модель, а для фото сесії підійшла.

 

 

Жіноча частина, м’яко кажучи, була не в захваті від наших вольностей. Ну тут годі і говорити про якусь там жіночу солідарність. Трилер – одним словом {#emotions_dlg.cool}.

 

Далі – соціальна реклама. Гола баба – секрет рекламного успіху. Хоча, тема актуальна для Карпат і для будь-яких місць відпочинку.

 

Після зйомок Юра вирішив довести фігуру нашої баби до ідеалу! Де взялась морква – не питайте {#emotions_dlg.sealed}

 

 

Можна побачити прогрес.

 

 

Як то кажуть «Интим не предлагать», а наш командир не втримався.

 

 

Зміна пози.

 

Ну і апофеоз {#emotions_dlg.laughing}

 

А Вітя, тим часом, вирішив також по загорять. Ну хоч би на ногах і від вогнища {#emotions_dlg.laughing}

 

Діло йшло до вечері. І повечеряли ми цього разу – смачненько.

 

Набравшись кілокалорій, пора було і мобільні підзарядити. Ну звісно, відео кліп із підзарядкою мобільного мами-Люди краще від фото, але поки викладаю фото. Хто бачив відео, то й обов’язково посміхнеться {#emotions_dlg.laughing}

 

Справа йшла до ночі і чесно кажучи цього разу було значно тепліше спати. Вранці рушили далі. Туман був густенький. І плавною ходою ми із засніжених гір спустилися до туманних, а ще трохи вниз - взагалі дощило.

 

З Привітом із весняних Карпат!

 

Таким контрастом зустрів нас Івано-Франківськ.

 

 

Після похідний Франик вже важко уявити без цієї вареничної,

 

А поїзд без карт… {#emotions_dlg.laughing}

 

… як зупинка у Львові без морозива.

 

Прикро, проте ще одна ніч і всі знову зануряться в щоденні будні. Та кожен серед нас із задоволенням чекатиме наступного побачення з чарівними Карпатами.

 

До зустрічі – наші рідні!

 

 

 

 

ПравилаGet the Flash Player to see this player.

Реклама

Реклама

Баннер

Погода

GISMETEO: Погода по г.Киев

Случайное изображение

IMG_9394.jpg

Гости

Flag Counter